Obnova účtu Nová registrace

Žádné zboží K pokladně

O nás

 

Vítáme Vás na našich stránkách !

Zde se dozvíte čím jsou naše dárky jedinečné a s jakým materiálem a zbožím pracujeme.

 

Protože naše dárky vytváříme podle Vašeho vlastního přání, darujete pokaždé originál ! Nabízíme Vám totiž možnost podílet se na obsahu dárkového koše, párty setu či malovaného vína. Dárkovým košem jistě potěšíte každého oslavence, párty set, který s sebou přinesete na návštěvu bude milou pozorností a ručně malovaným vínem s osobním věnováním překvapíte nejen svoji drahou polovičku.

Protože víme, že nejdůležitější je kvalita, navázali jsme spolupráci s obchodní společností B.M.C Brno s.r.o., která je specialistou na dovoz prvotřídních španělských surovin. Jejich vynikající vína, delikatesy a ostatní zboží dělají naše dárky opravdu jedinečné.

Dárkové koše balíme do ručně vyráběných loubkových bedýnek a kvalitních proutěných či bambusových košíků. Zboží je ještě uloženo v dekorační dřevité slámě, zabaleno do celofánu a ozdobeno látkovou stuhou.

Dárky pro Vás aranžuje Barbora Bořecká, která je autorkou myšlenky Dárků na přání. Při balení dárkových košů využívá zkušeností nasbíraných při studiu umělecké školy.

 

Přejeme Vám příjemný nákup a spoustu zábavy s našimi dárky !